PORADNIK

Wybierasz się na wakacje za granicę, a po cudownie spędzonym urlopie wracasz do kraju z pamiątkami dla całej rodziny – tak wygląda scenariusz udanych wakacji. Ale nie wszyscy przywożą takie pamiątki o jakich marzyli – niestety nadal bardzo często na lotniskach i przy odprawach zdarzają się stresujące sytuacje...


Polacy z roku na rok coraz więcej podróżują. Także w okresie świątecznym. Zamiast siedzieć przy pełnych stołach, wolą wydać pieniądze na jakąś super wycieczkę. Liczba ofert wielkanocnych biur podróży ma tendencję wzrostową. Gdzie się wybrać w podróż w Wielkanoc? Jak świętuje się święta Wielkiej Nocy w poszczególnych krajach? Przeczytaj.


Przed wyjazdem za granicę warto zadbać o wszelkie szczegóły. Jeżeli chcemy uniknąć różnych nieprzyjemnych sytuacji warto skorzystać z rad naprawdę profesjonalnego i dobrego biura podróży. A naprawdę dobre jest biuro podróży Proxima Travel. Dlaczego warto je wybrać? 

Dopiero wróciłeś z wakacji, a już widzisz reklamy i powiadomienia o ofertach wypoczynku na kolejny rok? Rozważasz czy warto tak wcześnie planować wakacje? Otóż odpowiedź brzmi: TAK - dlaczego? Sprawdź.

CZYTAJ WIĘCEJ


Wakacje z dzieckiem - krótki poradnik

Wielu z nas decydując się na wakacje zadaje sobie przed zakupem wycieczki podstawowe pytanie: co z dziećmi? Jak to co – dzieci lecą oczywiście z nami! Jednak, aby wybrać odpowiednią wycieczkę i by dobrze przygotować się do wakacji z dziećmi, należy zastanowić się nad kilkoma kwestiami.

CZYTAJ WIĘCEJ


6 rzeczy, o które warto zadbać przed wyjazdem za granicę

Wakacje za pasem, a Ty martwisz się, że o czymś zapomniałeś? Dokumenty, paszport, certyfikat Covid, parking, ubezpieczenie... za dużo tego? Postaramy się to usystematyzować.

CZYTAJ WIĘCEJ